Rybářské odpoledne s nočním rybolovem 2023

09.09.2023 14:00
Vážení členové níže zasílám stručný popis rybářského odpoledne:
začátek akce: v sobotu 9.9.2023 od 14:00 hod na Ešiku. Po slavnostním naražení bečky následuje rybolov. Volal jsem na povodí Odry a docela mě od převozu pstruhů v tomto teplém počasí, které hlásí na tento týden, odrazovali. Tak uvidíme.  Potom budeme grilovat ryby a jiné pochutiny, co si kdo přinese. Bude teplo tak nezapomeňte na plavky deky a jiné věci, které zpříjemní našim manželkám a rodinným příslušníkům pobyt u rybníku. Pokud se bude Lubošovi chtít a ostatní to ocení, tak může vzít paddelboardy. Večer bude volná zábava s nočním rybolovem až do druhého dne. Spolek zaplatí bečku piva a benzín do centrály a snad budou tedy i ti pstruzi.

Organizační pokyny:
1. Zajistit pstruhy + domluvit dopravu na rybník - Tomáš Ulman
2. Zajistit bečku piva + výčep - včetně vrácení
3. Elektrocentrála + benzín + možno zapůjčit od tebe Pavle?
4. Paddelboardy? - Luboš

Takže zbývá zajistit bečku piva a výčep. Napište mi prosím, kdo se o to případně postará.

Co si zajistí každý sám:
- dobrou náladu
- plavky, deky atd.
- pochutiny pro děti
- nealko
- ALKO
- něco na grilování (rošt, vidličky, papír na podpal atd.)
- něco na přípravu ryb a masa (nůž, koření atd.)
- a samozřejmě vše potřebné pro pohodlný noční rybolov ;))))).

Termín vypadá velmi slibně, počasí by mohlo vyjít krásně, proto vás prosím o hojnou účast, aby se tato akce pořádně vydařila.

Snad jsem na nic nezapomněl. Další debatu můžeme přesunout na Whatsup.